Nigdy nie marzyłam, że zagościmy w naszej ulubionej telewizji. Aż muszę się uszczypnąć – tak, to dzieje się naprawdę!

Wszystko zaczęło się pewnego wieczoru, dokładnie 23 kwietnia. Było już późno, kiedy Dorota, jedna z moich współpracownic, wysłała mi maila z linkiem do ciekawej akcji organizowanej przez TVN Discovery.

Mianowicie, stacja ta oferowała 10 darmowych (no, za 1zł) spotów w telewizji dla pierwszych 500 małych firm które się do nich zgłoszą i prześlą swoją reklamę. Uwielbiamy wyzwania, więc je natychmiast podjęliśmy. Kto jak nie my? Zakasaliśmy wszyscy rękawy i do roboty! W ciągu jednej nocy powstał 15 sekundowy spot reklamowy Gotravel. Na szczęście filmów z naszych wyjazdów nakręciłam dużo i to własnoręcznie. Jakie sceny wybrać? Na początek przejście wiszącym mostkiem w kolumbijskim San Cipriano – wprowadza w świat Ameryki Łacińskiej. Koniecznie sceny z tańcem: taneczne wyprawy to nasza specjalność! I wodospady Iguazu, jedno z moich ulubionych miejsc na ziemi.

Adam sprawnie i z polotem montuje. W błyskawicznym tempie studiuje warunki konkursu. Wbrew zapowiedziom na stronie, że wystarczy nakręcić komórką i wysłać, okazuje się, że jest ich sporo i to mocno technicznych. Wcale nie jest to bułka z masłem ani mały pikuś!

Wyzwaniem okazała się muzyka – trzeba mieć do niej pełne prawa autorskie! Jak zdobyć je o godzinie 22? Ale od czegóż są przyjaciele? Zadzwoniłam do Marka Domańskiego, właściciela Salsa Libre, z któym od lat wspólnie robimy wyjazdy taneczne. Zna wszystkich w muzyczno – tanecznym światku. A potrzebujemy muzyki kubańskiej! Marek szybko kontaktuje nas z Anką Ceballo, żoną i managerką Reya Ceballo. Rey to genialny muzyk i kompozytor, lider najlepszego salsowego zespołu w Polsce Tripulacion Cubana. Możemy użyć ich muzyki – serdecznie dziękujemy! Uff, kilka konsultacji, spot klepnięty i wysłamy zgłoszenie.

Jak tylko wysłaliśmy już wszystko co było potrzebne nastał długi okres ciszy i wyczekiwania. Mieliśmy dużo wątpliwości: czy spot spełnia wymagania techniczne, czy zdążylismy, bo w końcu 500 małych firm na całą Polskę to wcale nie tak dużo… Aż w końcu po 11 dniach otrzymaliśmy odpowiedź że TAK! Nasz króciutki spot ukaże się w TVN Travel!
Dla tych którzy mają ochotę obejrzeć go na żywo, najbliższa edycja będzie dzisiaj o 17:26 oraz jutro o 13.17. Kolejne będę emitowane aż do soboty. 

A my serdecznie dziękujemy TVN Discovery za wsparcie nas w tym, nie ma co ukrywać, trudnym okresie. Dodaliście nam skrzydeł!

Beata Radecka i zespół Gotravel

20 maja 2020

 

Koronawirus na Islandii – nowe przepisy. Sytuacja zmienna jak pogoda na wyspie.

Koronawirus na Islandii – nowe przepisy. Sytuacja zmienna jak pogoda na wyspie.

Sytuacja na Islandii, jak obecnie w każdym kraju, jest bardzo dynamiczna. Dlatego też z pojawieniem się nowych przypadków, rząd postanowił wprowadzić nowe obostrzenia. Ale nie martwcie się! Jak powiedziała premier kraju, Katrin Jakobsdottir, na czwartkowej konferencji – jest to jedynie “pociągnięcie hamulca”, aby w przyszłości uniknąć bardziej drastycznych restrykcji.

Na wirusa Islandia – zasady wjazdu w czasie koronawirusa

Na wirusa Islandia – zasady wjazdu w czasie koronawirusa

Islandia jako jeden z pierwszych krajów stłumił u siebie falę koronawirusa. Dlatego wyprawy na Wyspę Ognia i Lodu cieszą się dużym powodzeniem. Szczególnie, że z Polski latają bezpośrednie samoloty. Łatwo też wynająć samochód i samodzielnie objechać cały kraj. To idealne miejsce na podróże z dziećmi albo w gronie przyjaciół. Jakie formalności trzeba wypełnić, żeby tam teraz wjechać.?

Koniec kwarantanny w Polsce!

Możemy wracać spokojnie z wszelkich zagraniczych podróży bez obaw. Już kwarantanna w Polsce po powrocie nam nie grozi. Ale dokąd możemy polecieć, żeby tam nie utknąć? Które kraje nas przyjmą? A do których nie możemy wjechać, nawet kiedy bardzo tego chcemy? Musimy...

Czas na rodzinne wakacje w Polsce

Czas na rodzinne wakacje w Polsce

Zastanawiamy się, jak możemy pomóc naszym Klientom w tej pełnej wyzwań rzeczywistości, a jednocześnie wykorzystać naszą wiedzę i umiejętności. Wiemy, że to nie czas swobodnego wypoczynku, tylko czas ogólnoświatowego zamknięcia.

Nasi podróżnicy wrócili już z wszystkich wypraw

Uff, to był gorący i pracowity czas! Ostatnia ekipa z uczestników naszych wypraw wylądowała szczęśliwie. Wylądowali w Niemczech. Część w Berlinie, inni w Monachium. Lecieli z Kuby przez Moskwę. Choć mieli wracać przez Kanadę…

Gdzie najlepiej odnaleźć kobiecość?

Gdzie najlepiej odnaleźć kobiecość?

Duma z bycia kobietą, poczucie własnej wartości i kobiecości, brak kompleksów i proste cieszenie się życiem – gdzie najłatwiej się tego nauczyć? Jeździmy tam co roku z dziewczynami ( bez względu na wiek :). Czasem śmiejemy się, że na nowo mogłyśmy odkryć swoją kobiecość!

Newsletter

Raz w miesiącu prześlemy ci inspiracje wyjazdowe i porady na temat podróżowania

Zapoznałem się z Polityką Prywatności*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych*