fbpx

Teraz przy zgłoszeniu na wyprawę płacisz tylko 500 zł

Od maja wprowadzamy nowe zasady zapisów na nasze wyprawy. Chcemy, żebyście czuli się bezpiecznie, jeśli (odpukać!) znów będziemy musieli zmodyfikować nasze plany.

Od ponad roku przede wszystkim zajmujemy się przekładaniem naszych wypraw. Na przykład kameralna grupka do Namibii, która miała lecieć 17 marca 2020 roku, ruszyła w styczniu 2021. Wiele wyjazdów cały czas przekładamy, bo nie możemy jeszcze czerpać radości z przemierzania choćby Brazylii, Kuby czy Kolumbii.

Dlatego zdecydowaliśmy się zmienić system zgłoszeń na wyjazdy organizowane przez Gotravel.

Jak wyglądają teraz zapisy i harmonogram wpłat?

  • Przy zgłoszeniu prosimy tylko o 500 złotych za osobę na organizację wyjazdu. Ta wpłata objęta jest gwarancją elastyczności, jeśli będziemy musieli zmienić termin czy kierunek (oczywiście przy akceptacji podróżników). Możliwa jest dowolna liczba zmian.
  • 3 miesiące przed wyjazdem zajmiemy się szukaniem korzystnych połączeń lotniczych. Będziemy w kontakcie ze wszystkimi chętnymi na wyjazd i damy znać, kiedy będzie można je kupić. Bilety można ubezpieczyć od rezygnacji z lotu, zgodnie z warunkami ubezpieczyciela.
  • miesiąc przed wyjazdem wysyłamy i podpisujemy umowę. Dopiero wtedy prosimy o wpłatę głównej kwoty. Można wpłacać w euro, dolarach lub w złotówkach.

Mamy nadzieję, że dzięki nowemu systemowi łatwiej będzie marzyć i planować dalekie wyprawy!

Newsletter

Raz w miesiącu prześlemy ci inspiracje wyjazdowe i porady na temat podróżowania

Zapoznałem się z Polityką Prywatności*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych*

Newsletter

Raz w miesiącu prześlemy ci inspiracje wyjazdowe i porady na temat podróżowania

Zapoznałem się z Polityką Prywatności*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych*